Gebze'de iş ilanlarını hemen bul

  Faydasıçok Holding’de yüzde 10 zam!

  Türkiye’nin ve bölgemizin önemli kuruluşlarından Faydasıçok Holding, ülkemizde yaşanan ekonomik gelişmeler nedeniyle örnek bir davranışa imza atarak çalışanlarına %10 zam yaptığını açıkladı.

  Genel Merkezi Çayırova TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Faydasıçok Holding, ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik durum nedeniyle çalışanlarına %10 zam yaptı. Faydasıçok Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Naci Faydasıçok ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Faydasıçok imzasıyla çalışanlarına mektup gönderen şirket, “Faydasıçok ailesi olarak her zaman azami başarma arzusu ve yüksek performansla çalışmayı amaç edinen çalışma arkadaşlarımızla hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Grubumuzun performansının arttırılması ve hedeflerimizin gerçekleştirilmesinde siz değerli çalışanlarımız kritik öneme sahipsiniz” dedi.

  BRÜT MAAŞA YÜZDE 10 ZAM

  Mektupta şu ifadelere yer veren Faydasıçok Holding yönetimi, “Son dönemde ülkemizde yaşanan ekonomik gelişmeler, hepimizin alım gücünde negatif bir etki yaratmıştır. Çalışanlarımızı sürekli destekleyerek, hep birlikte şirketimizi geleceğe taşımaktaki kararlılığımızın bir ifadesi olarak, içinden geçmekte olduğumuz zorlu ekonomik koşullarda çalışanlarımızı maddi ve manevi olarak desteklemek amacıyla Yönetim Kurulumuz tarafından brüt maaşlarımıza %10 ek ücret artışı yapılması kararı alınmıştır. Bu ücret artışının ekonomik dalgalanmalara karşı çalışanlarımızı destekleyeceğine, yeni başarılara hep birlikte imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

  Haber: Samet KAHRAMAN