Gebze'de iş ilanlarını hemen bul

  Hakkımızda

  ikgebze.com; 

  İnternet teknolojileri alanında mobil yayıncılık hizmetlerini sosyal medya ile entegre etmeyi başarmış, sanayinin kalbi Gebze’de kurduğu insan kaynakları ağıyla bilinçli ve kaliteli istihdam profili oluşturma misyonuna sahiptir.    

  Özgün, profesyonel ve dinamik yapısıyla ikgebze.com, kurulduğu 2014 yılından beri iş dünyasına sunduğu insan kaynakları uygulamaları ile her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği ve istihdam fırsatları yakaladığı bir Gazete Gebze kuruluşudur.

  Teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle ikgebze.com, her geçen gün daha da güçlenen sistemiyle iş arayanlarla işverenleri hızlı ve etkin şekilde buluşturmaktadır. ikgebze.com insan kaynakları teknolojileri konusunda sahip olduğu deneyim ve bilgi ile mevcut ürün ve hizmetlerin verimliliğini en üst noktaya taşıyarak iş dünyasına sunmaktadır.
   
  ikgebze.com günlük yayınlanan Gazete Gebze insan kaynakları sayfalarıyla da, İK sektörün de işveren ve iş arayanlar arasında köprü kurma rolünü üstlenerek kurumsal gelişime destek vermektedir.